Zakres programowy

Pracujemy w oparciu o wybrane elementy pedagogiki M. Montessori, I. Majchrzak, M. Bogdanowicz. W ramach podstawy programowej realizujemy m.in. zajęcia polonistyczne, matematyczne, przyrodniczo-ekologiczne, plastyczno-konstrukcyjne, muzyczne i sportowe.

W ramach czesnego oferujemy:
  • fachową opiekę nad dzieckiem
  • doskonałe przygotowanie do szkoły
  • imprezy i zabawy na terenie przedszkola
  • zorganizowanie imprezy urodzinowej dziecka
  • niezbędne materiały potrzebne do pracy z dziećmi
  • szeroką gamę zajęć dodatkowych, m.in.:

~ język angielski

~ język niemiecki

~ judo

~ rytmikę

~ gimnastykę korekcyjną

~ zajęcia logopedyczne

~ naukę tańca

~ zajęcia plastyczne

~ warsztaty teatralne

Realizujemy zadania zgodne z obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego.

Przedszkole w ramach czesnego oferuje również udział w wycieczkach po okolicach, w gościnnych występach teatrzyków, filharmonii oraz innych gości. Dziecko otrzyma także paczki okolicznościowe na Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, Wielkanoc.

Dokumenty przedszkola: Statut oraz Regulamin dostępne są do wglądu w przedszkolu.

Linki do ciekawych stron dla rodziców:
przedszkolak.pl- portal dla rodziców i nauczycieli w wieku przedszkolnym poświęcony wychowaniu dziecka.

edziecko.pl- porady lekarzy i specjalistów, przepisy kulinarne, pomysły na zabawy, bajki i opowiadania dla dzieci.

eduseek.interklasa.planimacje, gry, konkursy, przedmioty szkolne oraz zagadnienia związane z wychowaniem przedszkolnym.

Linki do ciekawych stron dla dzieci:
disney.pl- Oficjalna strona Disney Channnel. Znani przyjaciele z kreskówek, gry i zabawy, kolorowanki.

dziecionline.pl- Gry i zabawy, puzzle, kolorowanki, prace nadesłane przez dzieci oraz wiele innych atrakcji.

zyraffa.pl- Serwis rozrywkowo - edukacyjny dla dzieci. Na stronie odnajdziemy szeroką gamę rozmaitych gier, które uczą poprzez zabawę.